'Bomb Dot Com' Glitter Eyeshadow Palette by Jolie Beauty PL|EN

*Scroll down to read in English*Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie, czas zacząć zastanawiać się nad prezentami świątecznymi dla naszych bliskich. Niektórzy z nas biorą również w losowaniach mikołajkowych w pracy czy w szkole. 
Z tej okazji miałam okazję nawiązać współpracę z firmą Jolie Beauty, która zaproponowała mi test jednej ze swoich brokatowych palet. Według nich bowiem, paleta Bomb Dot Com sprawdzi się idealnie jako prezent, ale również jeśli sami lubimy brokatowe makijaże, które świetnie wpasowują się nie tylko w sylwestrowy klimat, ale również ten świąteczny! 

Jolie Beauty - Marka 


Jolie Beauty jest niezależną firmą kosmetyczną, która swoją siedzibę ma w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w Birmingham. Ich załoga głównie składa się z doświadczonych wizażystów, którzy wcześniej współpracowali dla takich marek jak Mac czy Estee Lauder. Według założenia ich produkty mają być idealne i cenowo dostępne zarówno dla profesjonalnych wizażystów, jak i początkujących miłośników makijażu. Na stronie internetowej zapewniają nas, iż są w stu procentach wolni od okrucieństwa, nie testują na zwierzętach i w miarę możliwości starają się tworzyć kosmetyki wegańskie. Ponadto regularnie udzielają się charytatywnie i przekazują pieniądze na organizacje charytatywne dla zwierząt. W ofercie ich sklepu znajdują się zarówno kosmetyki do makijażu twarzy i oka, jak i różnego rodzaju akcesoria. 

Jolie Beauty - Paletka 'Bomb Dot Com'


Paletka 'Bomb Dot Com' składa się tylko i wyłącznie z prasowanych brokatów. Znaleźć w niej możemy dwadzieścia cztery odcienie - różnego typu czerwienie, róże, niebieskości, zielenie i wiele innych. Znajdują się one w pięknym, złotym pudełeczku, które również ma lustereczko, co jest małym plusem. Producenci zapewniają nas, iż brokat jest w stu procentach przyjazny dla oczu i twarzy, ale może być również używany na całym ciele. Obiecana jest nam także świetna trwałość makijażu, szczególnie jeśli połączymy cienie z bazą oraz mgiełką utrwalającą. Jak to natomiast wygląda w praktyce? 

Jolie Beauty - 'Bomb Dot Com' Opinia


Skłamałabym, gdybym powiedziała, że często używam brokatu w swoich makijażach. Dlatego też miałam okazję sprawdzić, czy faktycznie jest ona dostosowana dla osób początkujących. Bo chociaż makijaż w pewnym sensie jest moją pasją i wciąż uczę się czegoś nowego, to gdy wzięłam do ręki NYX Glitter Primer, a następnie tę paletę, to nie bardzo wiedziałam, od czego zacząć. Przyznać muszę, że pigmentacja jest całkiem dobra. Jednakże nakładać je trzeba palcami, a nie pędzlami. Ja popełniłam ten błąd - początkowo nieświadomie, a później ze względu na swoje zbyt długie paznokcie. Natomiast po zmyciu makijażu ze zdjęcia, nałożyłam na spróbowanie palcem i, wow, efekt o wiele lepszy! Pędzle niestety zatrzymują brokat na sobie i nie przenoszą go dobrze na powiekę. 
Brokat nałożyłam na całą swoją ruchomą powiekę, natomiast w ciągu noszenia makijażu przeniósł się on na resztę powieki i się delikatnie osypał (co może być spowodowane tym, że nie użyłam mgiełki utrwalającej). Ponadto starł się nieco z wewnętrznej części oka. 
Na plus, oprócz pigmentacji, zdecydowanie wychodzi tutaj również kolorystyka, bo myślę, że każdy fan brokatowych i kolorowych makijaży coś tutaj dla siebie znajdzie.

Czy więc polecam tę paletkę? Jeśli jesteś osobą początkującą - raczej nie. Natomiast dla osób, które z brokatem miały już do czynienia nieco więcej i wiedzą, jak się nim bawić - zdecydowanie tak. 
Czy wrócę do niej? Owszem, ale nie użyję jej do makijaży codziennych. Chociaż lubię błysk nawet na co dzie, to jednak wolę na razie wybrać nieco bezpieczniejszą opcję. Jednak dla makijażu artystycznego lub na imprezy - jak najbardziej. 
Również z wielką chęcią wrócę i przetestuję inne produkty tej marki. Ich paletki matowe wyglądają równie dobrze, a ciekawią mnie również ich kosmetyki do twarzy. 

Słyszeliście kiedykolwiek o tej marce? Mieliście okazję testować jakikolwiek z ich produktów?  
_______________________

Christmas is right around the corner, so it's time to start thinking about Christmas gifts for our loved ones. Some of us also take part in Secret Santa's at work or school.
On this occasion, I had the opportunity to cooperate with Jolie Beauty, which offered me a test of one of their glitter eyeshadow palettes. According to them, the Bomb Dot Com palette will be perfect as a gift, but also for ourselves if we like glitter make-up, which is great not only for New Year's Eve but also during the festive season!

Jolie Beauty - The Brand


Jolie Beauty is an independent beauty company based in the United Kingdom, more specifically in Birmingham. Their crew mainly consists of experienced make-up artists who previously worked for brands such as Mac and Estee Lauder. As per assumption, their products are supposed to be perfect and affordable for both professional make-up artists and beginner make-up lovers. On the website, they assure us that they are 100% cruelty-free, do not test on animals, and try to create vegan cosmetics as much as possible. Moreover, they regularly donate money to animal charities. Their store offers both face and eye make-up cosmetics, as well as various accessories.

Jolie Beauty - 'Bomb Dot Com' Palette


The 'Bomb Dot Com' palette consists only of pressed glitters. We can find twenty-four shades in it - various types of reds, pinks, blues, greens, and many others. They are in a beautiful gold box that also has a mirror, which in my opinion is a small plus. The manufacturer assures us that the glitter is 100% eye and face friendly, but it can also be used all over the body. They also promise us great durability of make-up, especially if we combine shadows with some glitter primer and a fixing mist. How does it look like in practice though?

Jolie Beauty - 'Bomb Dot Com' Opinion


I would be lying if I said that I often use glitter in my make-up. Therefore, I had the opportunity to check whether it is actually adapted to beginners. Because although make-up is in some ways my passion and every day I learn something new, when I picked up NYX Glitter Primer and then this palette, I didn't know where to start. I have to admit that the pigmentation is quite good. However, you need to apply them with your fingers, not with brushes. I made this mistake - unconsciously at first, and later because my nails are too long. However, after removing the makeup from the photo, I applied id with my finger, and wow, the effect is much better! Brushes, unfortunately, keep the glitter on them and do not transfer it well to the eyelid.
I applied the glitter to my entire eeyelid, but while wearing makeup, it moved around and it was flaking off slightly (which may be due to the fact that I did not use a fixing mist). In addition, it rubbed off a little from the inside of the eye.
Another plus side, in addition to pigmentation, is the set of colours here, because I think that every fan of glitter and colorful make-up will find something for themselves here.

So do I recommend this palette? If you are a beginner - probably not. On the other hand, for people who have dealt with glitter a little more and know how to use it - definitely yes.
Will I come back to it? Yes, but I will definitely not use it for everyday makeup. Although I like some glimmer even in everyday makeup, I prefer to choose a slightly safer option for now. However, for artistic makeup or for nights out - definitely.
I will also gladly come back and test other products of this brand. Their matte palettes look just as good, and I am also interested in their face cosmetics.

Have you ever heard of this brand? Have you had the opportunity to test any of their products?

Comments

 1. Ale ta paletka jest cudowna ❤️ Idealna dla fanek brokatów

  ReplyDelete
 2. Wygląda bardzo dyskotekowo, podoba mi się :-)

  ReplyDelete
 3. Piękne masz oczy i w tych kolorach i bez nich ale dziękuję za porady na pewno się przydadzą ♥️

  ReplyDelete
 4. Już samo opakowanie jest cudowne <3 Niektóre cienie bym ci ukradła

  ReplyDelete
 5. Nie mieliśmy pojęcia, że jest aż tyle kolorów brokatowych cieni do powiek :o Znamy za to kogoś kto uwielbia brokat, więc dzięki Tobie mamy już pomysł na mikołajkowy prezent :)

  ReplyDelete
 6. I've not tried this palette but the colours looks so beautiful! Thanks for the honest review xx

  http://www.dellalovesnutella.co.uk

  ReplyDelete
 7. Jejciu jakie cudne! Kocham wszystko co się błyszczy, a to genialnie wygląda!

  ReplyDelete
 8. This looks like such a fun palette to get creative with x

  Sophie
  www.glowsteady.co.uk

  ReplyDelete
 9. piękny make up! jaka śliczna jest ta paletka <3 cudo normalnie :))

  ReplyDelete
 10. Pięknie prezentują się a oczach takie brokatowe cienie :D

  ReplyDelete
 11. Paleta ma ładne kolory. Serdecznie pozdrawiam...

  ReplyDelete
 12. Muszę przyznać, że ta paletka bardzo mi się spodobała :D
  Piękne kolory cieni :D Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 13. Cudne kolorki ma ta paletka :-)

  ReplyDelete
 14. Nie słyszałam o tej marce, ale paletka genialna!

  ReplyDelete
 15. Nietestowanie kosmetyków na zwierzętach i lustereczko w pudełeczku - to
  mnie ujęło.
  Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 16. Que paleta mais glamourosa, adorei a pigmentação delas e cada cor brilhosa é incrível!
  Sua maquiagem ficou maravilhosa com elas.
  Beijos. 
  Diário da Lady

  ReplyDelete
 17. Bardzo ciekawe kolory. Chętnie użyłabym tej paletki, może nie na co dzień, ale na jakieś wyjścia na pewno. ;)

  ReplyDelete
 18. Muszę przyznać, że opakowanie tej paletki, przyciąga wzrok :) Podobnie zresztą jak zawartość. I bardzo mi się podoba Twój makijaż <3 Natomiast ja brokatów nie używam, więc nie wiem, czy umiałabym sobie poradzić z ich obsługą ;)

  ReplyDelete
 19. Such pretty glitters, but I'd also save them for a night out or a special occasion.

  ReplyDelete
 20. What a beautiful palette! So bright!
  http://www.recklessdiary.ru

  ReplyDelete
 21. Nice lovely shade from the palette.

  ReplyDelete
 22. Jakie ciekawe i błyszcząc cenie . Firmy nie znam

  ReplyDelete
 23. I haven't known this brand. The pallette is really beautiful and perfect for Christmas makeup but I don't use glitter eyeshadows.

  Kisses

  ReplyDelete
 24. Such amazing shades!!!!
  The colors are really impressive on the eyes!

  XO
  S
  https://s-fashion-avenue.blogspot.com

  ReplyDelete
 25. Thank you so much!! I'm so glad that you liked my new matching vest and shorts! I love them too, they're very 80s! hehe :P Happy weekend and happy Halloween! ;)

  ♥ ★ ♥ GINGER COLLAGE ♥ ★ ♥

  ReplyDelete
 26. Wow Patricya!!!
  That's a real bomb of a palette :D
  There are so many nice glittery shades to 'play' with. I like it!!!

  xoxo and stay safe
  Valentina

  ReplyDelete
 27. Idealna na Sylwestra ;)
  Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 28. Piękne te kolorki! Lubię błysk :)

  ReplyDelete
 29. I love the sound of the brand and the eyeshadow is gorgeous! Will definitely be looking into their products. Thanks for sharing X

  Nicola | nicoladaletraining.com

  ReplyDelete
 30. Paletka wydaje sie być fajna, ja jednak nie przepadam za brokatem na oczach, chyba, że robię makijaż jedynie do zdjęcia.
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)
  https://girlsinmadworld.blogspot.com/2020/10/czy-akceptujesz-sama-siebie.html

  ReplyDelete
 31. Przepiękna kolorystyka tej paletki :) Cudowny makijaż zmalowałaś :) Idealny na imprezę :)

  ReplyDelete
 32. Zakochałam się w tych kolorach! Chcę tą palęte!

  ReplyDelete
 33. Kilka lat temu zrezygnowałam z kolorowego makijażu, tylko delikatne pastele zostawiłam :) Co innego lakiery do paznokci :)

  ReplyDelete
 34. oh wow I love the glitter, so cute <3

  xoxo Ana
  www.adreamersland.com
  www.facebook.com/adreamersland

  ReplyDelete
 35. Szczerze, to nie słyszałam o tej marce wcześniej, ale muszę przyznać, że kolorki ma boskie i naprawdę bardzo zachęcające do zakupu. Jak gdzieś na nią natrafię, to być może zastanowię się nad jej zakupem. Ale wydaje mi się, że to bardziej paletka taka imprezowa. Ale naprawdę podoba mi się na powiece.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  ReplyDelete
 36. Gratuluję współpracy 😘
  No niestety takie cienie najlepiej nakładać właśnie palcami (ewentualnie specjalnymi pacynkami )
  Kolorki są przepiękne 😍
  O ile na twarzy i ustach preferuje mat ,tak na oku wolę właśnie takie cienie ☺
  Muszę się chyba rozejrzeć za tą paleta 😉
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 37. Mega wyraziste kolory ^^ sama takich nie lubię ale jako prezent to świetna paletka :)

  ReplyDelete
 38. Na makijaż świąteczny ta paletka jest idealna. Piękne kolory

  ReplyDelete
 39. Jestem zachwycona blaskami ach <3

  ReplyDelete
 40. Paleta mi się podoba chociaż wolałabym, żeby były tam jakieś maty również :)

  ReplyDelete
 41. Beautiful shades! I follow you back #471
  xoxo

  marisasclosetblog.com

  ReplyDelete
 42. Paleta raczej nie dla mnie, ale muszę przyznać, że kolorki są śliczne. :)

  ReplyDelete
 43. Oooo jakie kolorki! 😁 Ja też nie do końca umiem się obchodzić z brokatem a drobinki zamiast tylko na powiece, są na całej twarzy, ubraniu i włosach 😜 ale tak, takie cienie najlepiej nakładać paluchem

  ReplyDelete
 44. Que paleta incrível de maquiagem. Eu achei muito completa e com todas as cores sem contar que é muito chique.
  Amei.
  Beijos.


  https://www.parafraseandocomvanessa.com.br/

  ReplyDelete
 45. O kurde, ale blask, ale brokat! Idealny na sylwestra, na karnawał :) Nie znam tej palety, nie słyszałam wcześniej o tej marce, ale muszę przyznać, że robi niesamowite wrażenie :))

  ReplyDelete
 46. przepiękny błysk na oczku:) cudnie wykonane te makijaże!

  ReplyDelete
 47. Piękne kolory! Jestem zachwycona tymi brokatowymi cieniami i podziwiam je!
  Pozdrawiam serdecznie

  ReplyDelete
 48. These are such gorgeous colours :-D

  ReplyDelete
 49. przyznam szczerze, że lubię błyszczące cienie!

  ReplyDelete
 50. Fantastyczna palet, brokatowe cienie pięknie błyszczą, idealne na wieczorowy makijaż :)

  ReplyDelete
 51. Jakie szalone kolory. Wyglądają ładnie, ale ja nie miałbym gdzie sie nimi malować

  ReplyDelete
 52. these colors look amazing! I love your MakeUp-looks :) <3

  ReplyDelete
 53. Marki wcześniej nie znałam, ale te błyski są cudne, muszę się za nią rozejrzeć ❤

  ReplyDelete
 54. Piękne kolorki cieni, no i ten blask! :)
  Z przyjemnością obserwuję ;)

  ReplyDelete
 55. Wow, ale ta paletka cudnie wygląda :D Ja nie maluje się za często cieniami, więc myślę, że byłaby ona dla mnie trochę za kolorowa.
  weruczyta

  ReplyDelete
 56. Beautiful palette colors.

  www.paginasempreto.blogspot.com.br

  ReplyDelete
 57. O matulu jakie wspaniałe kolory ja nie mogę :)))))))
  Zapraszam do mnie przy okazji i zostaję u Ciebie:)

  www.natalia-i-jej-świat.pl

  ReplyDelete
 58. o rajciuuuu ! Ja chce je mieć :* !!! Buziaczki

  ReplyDelete
 59. Stunning! Really love adding glitter for the holidays.

  www.fashionradi.com

  ReplyDelete
 60. oh que colores mas bonitos tiene esta paleta

  ReplyDelete
 61. Świetna ta paleta, ale rzeczywiście chyba bardziej na specjalne okazje, albo dla fanek makijażu. Ja bym nie zrobiła z niej za wiele użytku, mimo że uwielbiam brokat :)

  ReplyDelete
 62. Ale cudownie wyglądają te kolorki. Już wiem co chcę dostać na święta :)

  ReplyDelete
 63. Takie brokaty robią ogromne wrażenie :)

  ReplyDelete
 64. Taka paletka robi sama w sobie niezłe wrażenie ;) cienie na pewno można wykorzystywać przy jakiś szalonych sesjach i na wszelkiego rodzaju zabawy ;) super :)

  ReplyDelete
 65. Paleta dla prawdziwych srok, ja sama bym się u mnie akurat obawiała, że coś dostanie się do oczu. Wiadomo u kogoś może nic się nie dostać, ale u innych już inaczej a obawa zawsze jest.

  ReplyDelete
 66. Takiej palety szukałam, uwielbiam brokat na powiekach👌

  ReplyDelete

 67. Great post! We would like to feature your post on Tropika Club too if that's possible?
  Tropika Club Deals is part of the Tropika Club ecosystem:

  Tropika Club Magazine – Get the latest scoops on beauty, grooming and wellness
  Tropika Club Deals – Search for the best voucher and coupon deals
  Tropika Club Bookings – Discover and book services at amazing off-peak discounts

  Tropika Club Magazine crafts and curates articles for the discerning male and female. We provide up-to-date articles on Beauty and Vogue for gals, and articles on Grooming and Style for guys. Supporting Tropika Club’s vision to bring the best beauty, wellness and fitness services to our visitors, we also have a review section on the best services and selections under Top Picks.

  ReplyDelete

Post a Comment

Dziękuję za każdy komentarz, naprawdę bardzo motywujecie mnie do dalszego pisania !
Nie zapomnij zostawić linka do swojego bloga, bym mogła się odwdzięczyć !
Na pytania odpowiadam przy Twoim komentarzu. ;)

Chcesz dostawać powiadomienia o nowych postach?

instagram