I've loved and I've lost || College style with Rosegal PL|EN

*Scroll down to read in English*

Jak często myślisz o przeszłości? Co by było gdyby? Zastanawiasz się nad podjętymi decyzjami, jakbyś mógł je zmienić, chociaż tak naprawdę do przeszłości już nie wrócisz. Nie ma osoby, która nie popełniałaby tego błędu. Niektórzy myślą o tym każdego dnia, a inni mają moment zadumy, w których dosięga ich wielka nostalgia. 
Dobrze jest wspominać. Ostatecznie przeszłość jest czymś, co nigdy nie opuści żadnego człowieka. Prawdopodobnie będzie wypominana przez twoje otoczenie oraz ciebie samego. Najważniejsze jest to, by nie dać się jej pokonać. Bez względu na to, jaką obrałeś drogę, jakie błędy popełniłeś, nie jesteś w stanie tego zmienić. Możesz zawalczyć o to, by tu i teraz oraz twoja przyszłość była lepsza. 
Człowiek powinien uczyć się na błędach. Co nie oznacza, że nie ma prawa ich powtarzać. Czasami potrzebuje dwóch, trzech czy dziesięciu prób, by zrozumieć, że to co robi, jest nieodpowiednie, nie przynosi korzyści, a jedynie ból i cierpienie. Ostatecznie jednak w końcu naprawdę do tego dojdzie i zamiast pluć sobie w brodę, nazywając siebie samego idiotą, zakoduj, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Każde wydarzenie z twojego życia, każda napotkana osoba, każdy błąd, miła chwila, one wszystkie cię kształtują i tylko dzięki nim jesteś, jaki jesteś. Silny, słaby, emocjonalny, bojący się uczuć. Nie jesteś idealny, masz swoje wady nad którymi powinieneś pracować, by codziennie stawać się lepszą wersją samego siebie. To ty jednak musisz się podjąć tego zadania i zamiast rozpaczać nad tym, co już było, zrobić wszystko, by każdy kolejny dzień był bardziej przez ciebie doceniony. 
~~~~
Zawsze podobały mi się spódniczki, które w amerykańskich filmach noszą cheerleaderki i gdy po raz kolejny przeglądałam asortyment firmy Rosegal, z którą współpracuję, natrafiłam na coś podobnego, czego nie mogłam sobie odmówić. Biała spódniczka jest niezwykle krótka, ale na szczęście ma doszyte do siebie cienkie spodenki w tym samym kolorze, więc nie muszę się martwić, ze w momencie powiewu wiatru odsłoni zbyt wiele. Do wyboru miałam ją również w kolorze czarnym, granatowym i delikatnym różowym. Ostatecznie stwierdziłam jednak, iż biel pasuje niemalże do wszystkiego i na to właśnie padł mój wybór.  
Okazało się, że idealnie pasuje do niej mój czerwony crop top od Bonprix (sprawdź TUTAJ), który połączyłam z również czerwonymi trampkami vans
W paczce znalazłam również biały zegarek, który sama upolowałam i oprócz tego, że jest nieco zbyt duży na mój mały nadgarstek, nie zauważyłam innych wad. Wszyscy doskonale wiedzą, że uwielbiam białe zegarki, więc nie mogłam wybrać nic innego. Jego pasek jest wystarczająco elastyczny, a na dodatek ma wystarczająco dużo dziurek, więc nie musiałam się martwić, że go zniszczę już na samym początku. 
Z całego zamówienia jestem zadowolona w stu procentach, chociaż nieco się obawiałam, bo już raz się przejechałam. Jak widać, czasami warto dać drugą szansę!
Ach, i jeszcze jedno! Na kod RGIWD dostaniecie 25% zniżki do swojego zamówienia! 
____________________
How often do you think about the past? What would happen if? You think about the decisions you made, as if you could change them, although you are not able to go back. There is no person who would not make this mistake. Some think about it every day, and others have a moment of reflection in which they experience a huge nostalgia.
It's good to remember. Ultimately, the past is something that never leaves any human being. It will probably be reprimanded by people around you and yourself. The most important thing is not to get over it. No matter what path you took, what mistakes you made, you can not change it. You can fight for here and now and your future to be better.
Man should learn from his mistakes. Which does not mean that he has no right to repeat them. Sometimes he needs two, three or ten attempts to understand that what he does is inadequate, does not benefit, but only gives pain and suffering. Ultimately, however, it really will come to that and instead of kicking yourself, calling yourself an idiot, code that nothing happens without a reason. Every event in your life, every person you meet, every mistake, a nice moment, they all shape you and only thanks to them you are, what you are. Strong, weak, emotional, afraid of feelings. You are not perfect, you have your faults you should work on to become a better version of yourself every day. However, you have to take up this task and instead of despairing over what has already been done, do everything to make every day more appreciated by you.
~~~~
I've always liked the skirts that cheerleaders wear in American movies, and when I once again looked at the Rosegal range I cooperate with, I came across something similar and I had to take it. This white skirt is unusually short, but fortunately it has matched shorts of the same color, so I do not have to worry that it will reveal too much when the wind blow. I could also choose it in black, navy blue and baby pink. Ultimately, however, I think that whites fit almost everything and that's what my choice was.
It turned out that it perfectly suited my red crop top from Bonprix (check it out HERE), which I combined with red vans.
I also found a white watch in the package, which I picked myself, and apart from being too big for my little wrist, I did not notice other flaws. Everyone knows that I love white watches, so I could not choose anything else. Its belt is flexible enough, and in addition has enough holes, so I did not have to worry about destroying it at the very beginning.
I am completely satisfied with the entire order, although I was a bit afraid because I have already been disappointed once. As you can see, sometimes it is worth giving a second chance!
Ah, one more thing, use code RGIWD to het 25% off your purchase!

Comments

 1. Super ta spódniczka, zdecydowanie jak z tych filmów :D Ja nie żałuję żadnych decyzji, bo dzięki nim jestem tu gdzie jestem :D
  Unpredictabble

  ReplyDelete
 2. Wszystkie nasze doświadczenia są po coś! Tak tłumaczę sukcesy i porażki. Dlatego tak ważne w naszym życiu są podróże, bo pozwalają nabrać dystansu do tego co w domu, w pracy, na studiach itp. pokazują inną perspektywę, pozwalają docenić to co się ma.

  ReplyDelete
 3. Pierwszy akapit - nic dodać nic ująć 😃
  Wspomnień nikt nam nie zabierze 😃
  A stylizacja -swietna 😍
  Wyglądasz przepięknie 😍
  Pozdrawiam
  Lili

  ReplyDelete
 4. Szukam właśnie podobnej spódniczki jest mega śliczna!

  ReplyDelete
 5. Spódniczka fajna, ale najfajniejszy zegarek :)

  ReplyDelete
 6. Po prostu wyglądasz ŁAŁ tylko czemu bloga nie pisałaś kilka lat wcześniej ??? 😍

  ReplyDelete
 7. Myślę, że życiem kieruje w dużej mierze los i zdarzenia przypadkowe :)
  Chciałabym by wszystko toczyło się wedle moich planów, jak będzie - zobaczymy co przyniesie przyszłość.
  Cudownie kochana wyglądasz, z chęcią przygarnęłabym taką spódniczkę.
  Pozdrawiam serdecznie!

  ReplyDelete
 8. Thank you so much Gronercik!! I'm so happy that you liked my new sweater and skirt. They're some of my favorites too, specially the sweater I find it very original, hehe ;) Can't wait to show you new outfits with all my new ins. About your post, interesting outfit, the skirt is very cute and I like the red and navy blue combination with white, so summery! ;) Happy weekend! Kss

  ♥ ★ ♥ GINGER COLLAGE ♥ ★ ♥
  ♥ ★ ♥ GINGER COLLAGE ♥ ★ ♥

  ReplyDelete
 9. That's the cutest skirt ever

  Enjoy your day

  ReplyDelete
 10. Każdy popełnia błędy ale dzięki nim również wiele się uczy.Zwykle czas zmienia nas z naiwnych podlotków w ludzi ubranych w niewidzialną zbroję . Fajna, sportowa stylizacja:-)

  ReplyDelete
 11. Super stylizacja! Lubię oglądać je na kimś, bo sama niezbyt komfortowo bym się w takiej czuła.

  ZAPRASZAM DO MNIE!
  Mój blog
  Mój Instagram
  Kanał na Youtube

  ReplyDelete
 12. Ale pięknie wyglądasz <3 Cudowna spódniczka i topik :)
  pozdrawiam

  mojaszafamodnaszafa.blogspot.com

  ReplyDelete
 13. Ale super stylizacja, wyglądasz jak cheerleaderka ♥
  Buziaki,
  http://ysiakova.blogspot.com/

  ReplyDelete
 14. Woow stylizacja wygląda pięknie! Szczególnie buty i zegarek mnie zachwycają! Są boskie :) Pozdrawiam cieplutko 🙂

  ReplyDelete
 15. good post 😊 would you like to follow each other? if the answer is yes, please follow me on my blog & i'll follow you back. https://camdandusler.blogspot.com

  ReplyDelete
 16. To akurat nie mój styl, ale ładnie wyglądasz :)

  ReplyDelete
 17. Zgadzam się z tobą, że trzeba sobie uświadomić, iż nic nie dzieje się bez przyczyny, a przeszłość zawsze będzie człowiekowi towarzyszyła czy się tego chce czy też nie. Świetne zdjęcia i super stylizacja! Spódniczka bardzo mi się spodobała :D Jednym słowem nic dodać, nic ująć ;) Pozdrawiam!
  wy-stardoll.blogspot.com

  ReplyDelete
 18. Genialny wpis! To prawda, każda rzecz która dzieje się w naszym życiu, ma jakiś cel :D pozdrawiam kochana!

  ReplyDelete
 19. Świetna ta spódniczka ! Pasuje Ci idealnie !
  W jakim kraju mieszkasz? Ja planuję po studiach wyjechać

  POZDRAWIAM,
  MALWA

  ReplyDelete
 20. Jakie śliczne zdjecia piękna spódniczka:)

  ReplyDelete
 21. ta spodniczka miażdzy system! ale genialna! mega stylizacja!

  ReplyDelete
 22. Zawsze, żeby osiągnąć sukces, trzeba sięgnąć porażki. Porażka jest jak zwycięstwo. Nie powinniśmy odbierać jej negatywnie, ponieważ to ona daje nam natchnienie na zwycięstwo, często naprowadza na właściwą drogę, daje wskazówki. Nie można się z góry poddać.
  Bardzo ładna stylizacja :)
  https://poziomka1.blogspot.com/

  ReplyDelete
 23. Brakuje jeszcze pomponów;) Fajna, sportowa stylizacja!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  ReplyDelete
 24. Wygladasz jak cheerleader ka. ��

  ReplyDelete
 25. Na przeszłość nie mamy wpływu, więc nie ma sensu się nad nią zbyt wiele rozczulać. Trzeba żyć teraźniejszością i wyciągnąć cenne lekcje z tego, co minęło, z nadzieją patrząc w przyszłość.
  Pozdrawiam
  Mona Bednarska

  ReplyDelete
 26. Urocza stylizacja tak na cherleederkę :-)
  Masdz rację przeszlość zawsze nam towarzyszy, sprawia,ze jesteśmy kim jesteśmy. Wszystkie nasze decyzje, błędy ... Nie mamy jednak na nia wpływu dlatego warto skupic się na dniu dzisiejszym :-)

  ReplyDelete
 27. Przepięknie wygląasz w tym kolorze włosów! Zdecydowanie dodają Ci charakteru ;)

  ReplyDelete
 28. Write more, thats all I have to say. Literally,
  it seems as though you relied on the video to make your point.
  You obviously know what youre talking about, why waste your intelligence on just posting videos
  to your blog when you could be giving us something enlightening
  to read?

  ReplyDelete
 29. Excellent website you have here but I was curious about if
  you knew of any community forums that cover the same
  topics discussed in this article? I'd really love to be a part of community where I can get feed-back from
  other experienced individuals that share the same interest.
  If you have any recommendations, please let me know. Thanks
  a lot!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hey there, thanks for your comment. Unfortunately I don't know any community forums, but if you wanna chat, you can always email me. :)

   Delete
 30. Thanks for your marvelous posting! I truly enjoyed reading it,
  you can be a great author. I will be sure to bookmark your blog and will
  eventually come back later in life. I want to encourage you continue your great posts, have a nice morning!

  ReplyDelete
 31. Ale masz boski kolor włosów ;)

  ReplyDelete
 32. Pretty! This has been a really wonderful post. Thank you for providing these details.

  Nahid | https://bestclicknow.com

  ReplyDelete

Post a comment

Dziękuję za każdy komentarz, naprawdę bardzo motywujecie mnie do dalszego pisania !
Nie zapomnij zostawić linka do swojego bloga, bym mogła się odwdzięczyć !
Na pytania odpowiadam przy Twoim komentarzu. ;)

Chcesz dostawać powiadomienia o nowych postach?

instagram