Cherry My Cheri L'Oreal Palette PL|EN

*Scroll down to read in English*

Cześć wszystkim!
Pamiętam, gdy będąc au pair, większość moich kieszonkowych traciłam na kosmetyki. Nie ukrywam, że na punkcie makijażu wariować zaczęłam własnie w tym okresie. Wcześniej, owszem, wiedziałam co nieco, ale mój makijaż ograniczał się do podkładu, pudru i tuszu do rzęs, i nigdy niczego mi nie brakowało. Jedna z moich dość bliskich koleżanek zaraziła mnie jednak swoją pasją. Idąc na studia, musiałam nieco ograniczyć swoje wydatki, więc przystopowałam z nowościami. Gdy jednak w poprzednim tygodniu weszłam do drogerii, a moim oczom ukazała się paletka Cherry My Cheri od L'Oreal, przepadłam. Fakt, iż tej samej nocy zaplanowaną miałam imprezę, wcale nie pomógł i już chwilę później stałam przy kasie i za nią płaciłam. I teraz odpowiem Wam na pytanie, czy była ona warta moich £15.
Zdecydowanie urzekły mnie jej kolory. Żółcie, czerwienie, pomarańcze i brązy to coś, co uwielbiam. A w związku z tym, że moja paleta Maybelline z podobnymi kolorami jest już dość zużytkowana, postanowiłam sobie pozwolić na tą. Szczególnie urzekł mnie kolor burgundisiac i zapewne gdyby nie on, paleta wcale nie zrobiłaby na mnie tak wielkiego wrażenia, bowiem dla mnie pełni on tutaj kluczową rolę. Dobór kolorów jest dla mnie więc dość dobry.
Gdy kilka dni temu obejrzałam parę zagranicznych vlogów z recenzjami tych cieni, byłam zszokowana tak dobrymi opiniami i zaczęłam zastanawiać się, czy być może po prostu sama popełniam jakieś błędy w jej aplikacji? Miałam jednak do czynienia z kilkoma paletami z drogerii i żadna nie zawiodła mnie tak bardzo.
W paletce znajduje się szesnaście cieni: osiem matowych, cztery satynowe oraz cztery błyszczące. Nie posiada ona jednak cielistego mata. co wiem, że dla wielu osób jest dość dużym problemem. Ponadto cienie, które powinny się błyszczeć, po przeniesieniu na oko - giną.
Co swoją drogą wprowadza mnie do kolejnego punktu, jakim jest pigmentacja, która jest tak słaba, iż porównać mogłabym ją do cieni z paletek dla dzieci, którymi bawiłam się, mając kilka lat. Niżej zobaczyć możecie zdjęcia swatchy. By w jakikolwiek sposób pokazać wam kolory, nałożyć musiałam co najmniej trzy warstwy każdego z nich. Nakładałam je palcem, co bardzo mi pomogło. Nakładając cień na pędzelek, zobaczyć możemy jego dość dużą warstwę na włoskach, której jednak nie da się przenieść na powieki.
Gdy jednak w końcu uda nam się co nieco na tych powiekach pozostawić, cienie rozprowadzają się w chmurkę, co traktuję jako pozytyw. W tym momencie sprawdzają się one dość dobrze, ale..na tym powinniśmy poprzestać. Nakładając kolejny cień, ciężko będzie je zblendować, zaczną one zanikać i na pewno nie połączą się ze sobą.
Opakowanie paletki jest dość ładne, plastikowe, więc nie musimy obawiać się, iż się zniszczy. Nie ma ona lusterka ani małego pędzelka w zestawie, co dla mnie jest minusem, bo ja osobiście czasami ich używam.
Podsumowując, paleta zdecydowanie nie jest warta swojej ceny. Z tego co wiem, w Polsce jest ona nowością i w Rossmannie znaleźć możecie ją za 110zł. Za tę cenę zakupić można naprawdę dobrej jakości cienie. Jeżeli robicie makijaże oka tylko jednym cieniem, być może nie zawiodłaby ona Was aż tak bardzo. Trzeba się trochę napracować, by przenieść pigment na powieki, ale gdy już nam się to uda, cienie utrzymują się dość długo, co jest chyba ich największym plusem. Mimo wszystko wydaje mi się, że od marki L'Oreal oczekiwać moglibyśmy nieco więcej i z zakupu zadowolona nie jestem i poleciłabym jej nikomu.
Mieliście okazję ją testować? Jakie są Wasze opinie?
______________________
Hey, hi, hello!
I remember, when I was an au pair, I used to spend most of my pocket money for my make up cosmetics. I do not hide that I started to go crazy about make-up in this period. Earlier, yes, I knew something, but my make-up was limited to foundation, powder and mascara, and I never missed anything. One of my friends, however, infected me with this passion. Going to university, I had to slightly reduce my expenses, so I did slow down with new things. However, when last week I went to Boots and Cherry My Cheri L'Oreal Eyeshadow pallette appeared to my eyes, I lost it. The fact that I had a party on the same night, did not help at all, and a moment later I stood by the cash register and paid for it. And now I'll answer the question if it was worth £ 15.
I was definitely charmed by its colors. Yellows, reds, oranges and browns are something that I love. And because my Maybelline palette with similar colors is already quite used up, I decided to afford this one. I was particularly charmed by the burgundisiac color, and probably if it was not for it, the palette would not make such a great impression on me, because for me it plays a key role here. The choice of colors is therefore quite good for me.
When a few days ago I watched a few vlogs with reviews of these shadows, I was shocked by such good reviews and began to wonder if maybe I'm just making some mistakes in its application? However, I had to deal with several pallets from the drugstores and none failed me so much.
The palette has sixteen shades: eight matte, four satin and four shimmer. However, it does not have a skin-colored mat. What I know is a problem for many people. In addition, shadows that should shine, after moving on eye - dissappear.
Which in turn leads me to the next point, which is pigmentation, which is so bad that I could compare it to the shadows from children's palettes that I played with when I was a few years old. Below you can see swatch photos. In order to show you colors in any way, I had to apply at least three layers of each of them. I put them on my finger, which helped me quite a lot. Applying a shadow to the brush, we can see his fairly large layer on the hairs, which, however, can not be transferred to the eyelids.
However, when we finally manage to leave something on these eyelids, the shadows spread into a cloud, which I consider as positive thing. At the moment, they work well enough, but ... we should stop there. By applying another shadow, it will be difficult to blend them, they will disappear and they will not combine with each other.
The packaging of the product is quite nice, plastic, so we do not have to worry about it being destroyed. It does not have a mirror or a small brush in the set, which for me is a minus, because I personally use them sometimes.
In conclusion, the palette is definitely not worth the price.  For this price you can really buy good quality shades. If you make eye make-up with just one shadow, maybe it would not disappoint you so much. You need to work a little to move the pigment on the eyelids, but when we do it, the shadows last pretty long time, which is probably their biggest plus. After all, I think, we could expect something more from L'Oreal and I'm not happy with the purchase, definitely would not recommend it to anyone.
Have you had the opportunity to try it? What are your opinions?
Cherry My Cheri eyeshadow palette review

Comments

 1. bardzo się zastanawiałam nad tą paletą :D kolory są super :D jednak w końcu jej nie wzięłam i żałuję :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak jak wspomniałam w poście, nie ma czego żałować.

   Delete
 2. Podoba mi się bardzo kolorystyka tej paletki, taka w moim typie :)

  ReplyDelete
 3. Podoba mi się ta paletka :) Ma bardzo ładne jesienne kolorki 😊

  ReplyDelete
 4. Kolorki cieni są przepiękne ;)

  ReplyDelete
 5. Miałam chęć ją kupić ostatnio bo wiele osób polecało ale przeraziła mnie trochę cena. Pomimo tego paletka ma naprawdę prześliczne kolorki!

  ReplyDelete
 6. Nie znam się w ogóle na kosmetykach, iwęc tej paletki wcześniej nie znałam. Kolory rzeczywiście ma bardzo ładne. Szkoda tylko, że Ciebie zawiodła, bo za taką cenę to rzeczywiście można oczekiwać więcej.

  ReplyDelete
 7. Bardzo ładne kolory szkoda tylko że tak giną ☺
  Mogę ci polecić o wiele tańsza (i mniejsza ) ale bardzo podobną palete cieni w Douglasie -kosztuje niecałe 40 złotych a ma i pędzelek i lusterko i całkiem ładne opakowanie ☺
  Pozdrawiam
  Lili

  ReplyDelete
 8. Piękne kolorki :)
  Zapraszam także do siebie na nowy post - KLIK

  ReplyDelete
 9. Jaka cudownie kolorystyczna paletka- mozna sporo fajnych makijaży za jej pomoca wyczarować

  ReplyDelete
 10. Czyli taki ładnie wyglądający bubelek...będę pamiętać, żeby nie sięgać...
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  ReplyDelete
 11. Kolory są przepiękne, chcialabym mieć taką paletkę, tym bardziej że lubię Loreal. Chciałabym przetestować chodź za tą cenę balabym się że miała bym opinie taką jak ty :)

  ReplyDelete
 12. kolorki w moim typie :) fajne takie ciepłe do makijaży na co dzień myślę że by się u mnie nadały a może i do wieczorowych :)

  ReplyDelete
 13. myślałam nad tą drugą odsłoną kolorystyczną tej palety, ale teraz przemyślę mój zakup :)

  Zapraszam na mój blog urodowy

  ReplyDelete
 14. Piękne kolorki, ale raczej nie dla mnie :)

  Pozdrawiam,
  Karolina

  ReplyDelete
 15. paletka ekstra, znalazlabym cienie dla siebie

  ReplyDelete
 16. Paleta ma bardzo ładne kolory. Szkoda tylko ze trzeba się z nią tak męczyć żeby nałożyć cokolwiek na powieki. Szczególnie, że tyle kosztuje. Za ta cenę faktycznie można kupić niejeden dobry cień . Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 17. Szkoda, że palta nie ma lusterka, ale kolorki są śliczne i idealne na jesień♥

  londonkidx.blogspot.com

  ReplyDelete
 18. Chciałam kupić ja promocji -55 ale teraz cieszę się, że tego nie zrobiłam :)

  ReplyDelete
 19. Paletka ładna, ale mam takich odcieni mnóstwo w innych, więc raczej się nią nie zainteresuję ;)

  ReplyDelete
 20. Uwielbiam taką ciepła kolorystykę cieni ;)

  ReplyDelete
 21. Kolorystyka bardzo ładna ale nie dałabym tyle za paletkę i widzę, że słusznie :)
  Mój blog - Klik

  ReplyDelete
 22. Świetny wpis, dużo serca włożyłas!♥️ Czekam już na następną Twoją publikacje!

  ReplyDelete
 23. Oh sorry to hear you're not totally happy with your purchase babe; such a shame as the range of colours seem amazing through a screen!

  aglassofice.com x

  ReplyDelete
 24. Uwielbiam takie mini paletki *.* Ta jest idealna na jesień <3 Super wpis :*
  Blog

  ReplyDelete
 25. Ooo, kolory, które lubię :) Właśnie muszę sobie sprawić jakąś paletkę. Ta wydaje się super :) Pozdrawiam!


  www.ankyls.pl

  ReplyDelete
 26. Great post. Thank you for sharing your impressions because at first it looks very beautiful. I didn't know that pigmentation is so bad.

  Blog - http://www.exclusivebeautydiary.com
  YouTube - https://www.youtube.com/watch?v=e48JZd0Gbj0

  ReplyDelete
 27. Thank you so much Gronercikc!! I'm so happy that you liked my bag from the "Vintage bloom" outfit :) With those pompons and tassels I couldn't resist to it, hehe. Happy weekend! Kss

  ♥ ★ ♥ GINGER COLLAGE ♥ ★ ♥

  ReplyDelete
 28. Thank you so much sweetie! I'm so happy that you liked my outfit with the seagreen shorts and the vintage styled shirt! I've been looking for a pair of comfy flat sandals with straps and some "metalic" details like those for a long time, so I found them perfect :) Happy weekend! Kss

  ♥ ★ ♥ GINGER COLLAGE ♥ ★ ♥

  ReplyDelete
 29. Great product dear, love the shades! xoxo
  Vesna - Home Chic Club

  ReplyDelete
 30. Każdy ma jakąś słabość
  Ja tak mam z butami

  ReplyDelete
 31. such a beautiful palette!

  https://modaodaradosti.blogspot.com/

  ReplyDelete
 32. Osobiście przepadam bardziej za wszelakimi brązami i nudziakami, ale na pierwszy rzut oka ta również była ciekawa. Ale wole nie ryzykować, tym bardziej że cena jest niemała.

  Pozdrawiam kochana i zapraszam do siebie KLIK

  ReplyDelete
 33. Kolorki są naprawdę świetne i bardzo mi się spodobały :D
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  ReplyDelete
 34. Szkoda, że taka słaba pogmentacja, bo zwracam na to uwagę przy paletkach.

  www.imdollka.pl

  ReplyDelete
 35. Ma ładne kolorki ale nic poza tym, paletka rzeczywiście za droga jak na nią.

  Pozdrawiam
  Sara's City

  ReplyDelete
 36. Kolorki prezentują się świetnie, myślę że u mnie spisały by się doskonale ;*
  Pozdrawiam i obserwuję ;)
  https://zuzove.blogspot.com

  ReplyDelete
 37. Such a pretty palette, such a shame about the pigmentation! ♥︎

  Sophie | soinspo xo

  ReplyDelete
 38. Kolory są przepiękne, wielka szkoda,że cienie okazały się dość kiepskie. Dobrze,że piszesz też mniej pozytywne recenzję, dzięki temu inni mogą uniknąć jakiegoś nietrafionego zakupu (np. ja :D).

  Pozdrawiam
  Zuzanna

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zawsze piszę szczere posty i wyrażam swoją opinię. Być może czasami nie wszystkim się to podoba, ale cóż. Byłam mega zaskoczona ich recenzją od kilku zagranicznych blogerek, które tę paletę pokochały, bo mogą wprowadzać innych w błąd. Albo być może ja się po prostu nie znam, haha :D Masz rację, kolory super, ale cóż...

   Delete
 39. wybacz najmocniej, przelogowało mnie na inne konto, dlatego wcześniejszy komentarz ode mnie podpisany jest "archwistykamgr". :D

  ReplyDelete
 40. Jestem oczarowana paletą tzn kolorami :) Szkoda, że się nie sprawdza. Ogólnie cenię sobie najbardziej Twoją szczerość w recenzjach <3 Ja osobiście używam cieni z inglota, teraz posiadam zaledwie dwa ale z serii Rainbow - więc kolorów posiadam 6 :) Po prostu idealne rozwiązanie dla minimalistki!

  ReplyDelete
 41. ja bardzo rzadko uzywam cieni wiec u mnie by lezała

  ReplyDelete
 42. so nice post dear :) like it!

  http://itsmetijana.blogspot.com/

  ReplyDelete
 43. Kolorystyka jest w porządku i fajnie byłoby je łączyć ze sobą, ale skoro jest z tym problem to ogromny minus jak dla mnie. Do tego ta pigmentacja.. nie chciałoby mi się czekać aż w końcu kolor będzie taki, jaki chce ☺

  ReplyDelete
 44. Kolory są piękne idelane na jesień:)


  Buziaki:*
  Nowy post -> WWW.KARYN.PL

  ReplyDelete
 45. Muszę ją mieć ma moje ulubione kolory :)

  ReplyDelete

Post a Comment

Dziękuję za każdy komentarz, naprawdę bardzo motywujecie mnie do dalszego pisania !
Nie zapomnij zostawić linka do swojego bloga, bym mogła się odwdzięczyć !
Na pytania odpowiadam przy Twoim komentarzu. ;)

Chcesz dostawać powiadomienia o nowych postach?

instagram