Floral Flare - OOTD with Zaful PL|EN

*Scroll down to read in English*

Jestem aktualnie na wakacjach w Korbielowie, ale na szczęście udało mi się znaleźć chwilę na sesję oraz na napisanie tego posta. Przyjechałam zaledwie dwa dni temu, muszę jednak przyznać, że jestem zadowolona z tego wyjazdu. Mam wrażenie, że pozwala mi on trochę odetchnąć od wszystkiego, co mam na co dzień. Powietrze górskie niezwykle dobrze na mnie działa. Bardzo ucieszył mnie również widok śniegu w tak dużej ilości ! W Anglii prószy bowiem tylko czasami i ta jego biała warstwa jest ledwo widoczna. W Wielkopolsce również nie zawitał on na zbyt dużo czasu. Szczerze powiedziawszy, jest mi to totalnie na rękę, bo nie przepadam ani za zimą, ani za śniegiem, a jednak tutaj sprawiło mi to wszystko radość ! 
Kilka dni przed wyjazdem dostałam swoją drugą paczkę od Zaful. Wcześniej niestety pogoda nie dopisywała na dłuższe wyjścia, dlatego zabrałam wszystko ze sobą z myślą, że wyjdę na spacer i poszukam jakiegoś fajnego miejsca do zdjęć już tutaj. Wczorajszy dzień spędziliśmy na stoku, dzisiejszy również, jednakże sama postanowiłam dołączyć do mojej rodziny nieco później. Gdy zobaczyłam pogodę za oknem, byłam totalnie zachwycona, słońce wznosiło się ku górze, nadając blask temu pięknemu miejscu. Od razu zdecydowałam więc, że nie ma na co czekać, robię makijaż i czas na zdjęcia, które ostatecznie wykonałam na balkonie. Widok jest moim zdaniem naprawdę piękny, a słońce idealnie padało na to właśnie miejsce, więc wydawało się ono być niemalże idealne.
Pomimo tego że zamówienie robiłam na początku lutego, nie mogłam nie skusić się na tę bluzeczkę, która od razu skradła moje serce. Wiem, że będzie świetna na wiosnę, której z resztą nie mogę się doczekać. Otwierając paczkę, okazało się, że na żywo wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciu. Jest lekka, zrobiona z delikatnego materiału. Jestem w niej zakochana, dosłownie ! Nigdy nie przepadałam za szerokimi rękawami, wydaje mi się jednak, że tutaj wyglądają one niezwykle dobrze. 
Do zamówienia dobrałam sobie również biały zegarek i okulary. Kiedyś nie przywiązywałam zbyt wielkiej uwagi do dodatków, jednak ostatnimi czasy pokochałam zegarki, dlatego też takiego nie mogło zabraknąć. Jest biały, ma cienki pasek, dzięki czemu wygląda delikatnie. Jest nieco sztywny, wydaje mi się jednak, że założę go jeszcze kilka razy i już nie będę miała z nim problemu. Okularki natomiast totalnie nie pasują do mnie i kształtu mojej twarzy, dlatego już zastanawiam się nad tym, komu je sprezentować. Podoba mi się ich krój, a ich szkiełka są zaróżowione, a każdy kto mnie zna, doskonale wie, że jestem fanką różu i najchętniej miałabym wszystko w tym kolorze. Tym bardziej szkoda mi więc, że okazały się one być nieco zbyt duże i zajmują połowę mojej okrągłej twarzy. Czy Wy też zawsze macie problemy z doborem okularów przeciwsłonecznych ?! 
Wszystko to skomponowałam ze zwykłymi, czarnymi rurkami z wysokim stanem i moimi kozakami, których kolor zlewa się ze spodniami. Dodatkowo torebeczka, również od Zaful, o której pisałam w TYM poście.
_____________-
I am currently on holidaysin Korbielów, but fortunately I was able to find a moment for the photo session and to write this post. I arrived just two days ago, but I must admit that I am satisfied with this trip. I have the impression that it allows me to take a break from everything I have to struggle every day. The mountain air is very good for me. I was also very happy to see the snow in such a large amount! In England, it's only a few times and its white layer is barely visible. In Wielkopolska it does not snow too much as well. Honestly, it is totally fine for me, because I do not like winter or snow, and yet here I enjoyed it all!
A few days before departure, I got my second package from Zaful. Previously, unfortunately, the weather was not good for the long walk, so I took everything with me thinking that I would go for a walk and look for some nice place for photos here. Yesterday we spent on the slope, today too, however, I decided to join my family a bit later. When I saw the weather outside the window, I was totally delighted, the sun was rising up, giving a glow to this beautiful place. Immediately I decided that there is nothing to wait for, I did make up and here is the time for photos, which I finally took on the balcony. The view is really beautiful in my opinion, and the sun fell perfectly on this place, so it seemed almost perfect.
Despite the fact that I made the order at the beginning of February, I could not resist the blouse that stole my heart right away. I know it will be great in spring, which I can not wait to be honest. Opening the package, it turned out that the live looks much better than in the picture. It is light, made of a delicate material. I'm in love with it, literally! I have never liked wide sleeves, but it seems to me that they look amazing here.
I also added a white watch and glasses to order. While ago I did not pay too much attention to accessories, but lately I loved watches, which is why it could not be missing in this order. It is white, has a thin strap, so it looks gentle. It is a bit stiff, but it seems to me that I will put it a few more times and I will not have a problem with it anymore. Glasses, on the other hand, totally do not match my face and shape, which is why I think about who to give them. I like their cut, and their slides are pink, and everyone who knows me knows that I am a fan of pink and I would love to have everything in this color. The more I am too sad that they turned out to be a bit too big and take up half of my round face. Do you also always have problems with the selection of sunglasses ?!
I have composed all this with ordinary, black, skinny, high waist jeans and my boots, the color of which blends with the trousers. In addition, the bag, also from Zaful, about which I wrote in THIS post.
 Blouse <click>, Glasses < click>, Watch <click>, Bag <click>
Jeans - New Look, Shoes - Deichmann

Comments

 1. wow jakie przepiękne widoki! Ta bluzeczka także w moim stylu!

  ReplyDelete
 2. Mam taką samą bluzkę-jest piękna!

  ReplyDelete
 3. Mam podobną bluzeczkę i już nie mogę się doczekać, kiedy zrobi się wystarczająco ciepło, żebym mogła ją w końcu założyć ;)
  Cudne paznokcie, bardzo w moim guście ;)

  ReplyDelete
 4. piękna bluzka, bardzo romantyczna :) zazdroszczę Ci takich wakacji, też bym chętnie gdzieś wyjechała :p

  ReplyDelete
 5. Masz piękny kolor włosów ! Zakochałam się!

  ReplyDelete
 6. Bluzeczka wygląda przepięknie, jakie cudowne widoki!

  ReplyDelete
 7. Przepiękne widoki na zdjęciach. A takie modele bluzek uwielbiam, mam ich chyba ze dwadzieścia, jeśli nie lepiej.

  ReplyDelete
 8. ładne rzeczy wyhaczyłaś na ZAFUL. piękne widoki !

  ReplyDelete
 9. Świetne tło do zdjęć, wyglądasz cudownie w tej bluzeczce :-)

  ReplyDelete
 10. Nie tylko ty zawsze masz problem z wyborem okularów przeciwsłonecznych. Jak ja to dobrze znam! ;) Świetnie wyglądasz w tej koszuli, a jakie piękne widoki :)

  ReplyDelete
 11. Zazdroszczę ci wyjazdu w góry i to jeszcze zimą :) Wiadomo, że każdy potrzebuje taki czas aby odpocząć od wszystkiego. Śliczne zdjęcia :)

  Kiudlis.blogspot.com

  ReplyDelete
 12. Cudowne zdjęcia, piekna bluzka!-:)

  ReplyDelete
 13. Piękna, bardzo kobieca bluzka :)
  Oczywiście dołączam do grona obserwatorów :)

  ReplyDelete
 14. Ale piękna pogoda! Uwielbiam robić zdjęcia w scenerii zimowej. A najbardziej podoba mi się bluzka i te różowe okulary. :)

  ReplyDelete
 15. ale widoki kochana! piękne zdjęcia ❤ przydałoby mi się wyjechać gdzieś i tez odetchnąć od wszystkiego.. zwłaszcza góry byłyby idealnym miejscem do takiego wyciszenia i spędzenia cudownego czasu. Nigdy tam nie byłam, więc ogromnie mi się marzy taki wyjazd, a jeszcze jak widzę takie zdjęcia to już całkiem jestem myślami w górach :) piękna stylizacja! :) bluzeczka bardzo mi się podoba i zegarek! :) poza tym śliczne paznokcie ❤

  ReplyDelete
 16. skomentowałam z konta chłopaka.. haha :D no cóż, zapomniałam się przelogować, zdarza się ;p w razie co pozdrawia nie Rafał, ale jusstinkaa.blogspot.co.uk :) buziaki :*

  ReplyDelete
 17. Nie dość, że widoki piękne to jeszcze sylówka mega ! Bluzeczka jest przepiękna i równie pięknie współgra z twoimi ognistymi włosami ! Super :*

  ReplyDelete
 18. bluzeczka wygląda super, zapowiedź nadchodzącej wiosny :)

  ReplyDelete
 19. Pięknie zdjęcia! Widoki są cudowne, a Ty wyglądasz rewelacyjnie :)
  Joanneaa

  ReplyDelete
 20. przepiękne zdjęcia;) miłego wypoczynku:)

  ReplyDelete
 21. Ale piękne zimowe zdjęcia! ;)

  Pozdrawiam - http://izabiela.pl/

  ReplyDelete
 22. ale z Ciebie śliczny rudzielec! :) piękna bluzeczka :)

  ReplyDelete
 23. Świetne krajobrazy, dobrze jest sobie wypocząć z daleko od domu:)

  ReplyDelete
 24. Hej! Świetny post, jesteś naprawdę megaaa śliczna :)

  obserwuje i zapraszam do mnie :
  milentry-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 25. Piękne widoki :) zegarek śliczny :)

  ReplyDelete
 26. Bluzka prze śliczna, zapisałam sobie i chyba także zamówię. Pięknie wyglądasz, widoki cudne! :)
  http://veersonblog.blogspot.com

  ReplyDelete
 27. Przepiekne zdjecia.
  Milego odpoczynku.

  ReplyDelete
 28. Pięknie wyglądasz! Szalenie podoba mi się Twój zegarek :D

  ReplyDelete
 29. Fajne zdjęcia! Jakie masz ładne paznokcie. :D

  ReplyDelete
 30. Ojeju śliczna jest ta bluzeczka :D

  ReplyDelete
 31. Ale piękna ta koszula, bardzo trafia w nasz gust :)

  ReplyDelete
 32. Mam zegarek i bardzo go lubie ;)-
  Obserwuje!

  ReplyDelete
 33. Piękna bluzka <3 P.S. Mam podobny zegarek :P

  ReplyDelete
 34. Śliczna bluzeczka, przywołuje wiosnę :)
  Zapraszam na nowy post :)
  www.stylishmegg.pl/2018/02/paszczyk-w-kolorze-baby-blue_22.html

  ReplyDelete
 35. Piękna ta bluzeczka :) uwielbiam takie hiszpanki :) mam podobne okularki :)śliczne widoczki :)

  ReplyDelete
 36. Zamykaj w takim razie komputer i odpoczywaj, ciesz się wolnymi dniami :)

  ReplyDelete
 37. Zegarek <3 A te widoki... marzenie ;)

  ReplyDelete
 38. Ale śliczna stylizacja! Cudownie wyglądasz w tej bluzeczce :) Wszystko do siebie pasuje! Nawet zegarek i paznokcie - super :) Okulary też mi się bardzo spodobały. W sam raz jak na takie słoneczne dni. Pogoda faktycznie się udała i sesja wyszła super :)

  ReplyDelete
 39. piękna bluzka, od dłuższego już czasu chcę sobie taką sprawić. Ta dodatkowo jest dość długa więc tym bardziej mi się podoba. Uważam, że dokonałaś fenomenalnego wyboru.

  ReplyDelete
 40. śliczna bluzka i jakie widoki ;)

  ReplyDelete
 41. jakie piękne zdjęcia kochana! śliczna bluzeczka, wyglądasz fantastycznie!

  ReplyDelete
 42. Bluzka jest przepiękna! Ale co bardzo przykuł moja uwagę to paznokcie . Śliczne;)
  Obserwuje i zapraszam wolnejnchilindi siebie 💋

  ReplyDelete
 43. Jak to wszystko przepięknie współgra z tłem!! Cudne rzeczy :))
  Pozdrawiam i zapraszam na:
  lilacwhispering.blogspot.com

  ReplyDelete
 44. Ja też nie przepadam za szerokimi rękawami, ale mam kilka bluzek w których wyjątkowo je lubię. Super stylizacja! :) No i te widoki w tle! :)

  ReplyDelete
 45. zdjęcia są prześliczne i ta zimowa aura <3

  ReplyDelete
 46. Ahhh, uwielbiam górskie klimaty! <3
  Przepiękne, malownicze zdjęcia, ślicznie wyglądasz.
  Oczywiście, pomagam-klikając.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

  lublins.blogspot.com

  ReplyDelete
 47. Świetna bluzeczka :)Bardzo lubię bluzki i sukienki z kwiecistym printem :)

  ReplyDelete
 48. Bluzeczka i widoki piękne! Mam nadzieje, że wypoczęłaś? :)

  ReplyDelete
 49. Masz przepiękny kolor włosow, wow :) Obserwuję i życzę miłego wieczorku :)

  ReplyDelete

Post a Comment

Dziękuję za każdy komentarz, naprawdę bardzo motywujecie mnie do dalszego pisania !
Nie zapomnij zostawić linka do swojego bloga, bym mogła się odwdzięczyć !
Na pytania odpowiadam przy Twoim komentarzu. ;)

Chcesz dostawać powiadomienia o nowych postach?

instagram