1/4 SEVEN SISTERS CLIFFS

*Scroll down to read in English*

Cześć ! 
Mała Alice zaczęła świętować swoje urodziny jakoś dwa tygodnie temu, ale dopiero dzisiaj przypada ten wyjątkowy dla niej dzień, w którym kończy dziewięć lat. Z tej okazji rodzice zabrali ją na rodzinny wypad nad morze, na który zostałam zaproszona również ja. Wybrałam się więc z nimi i w ogóle nie żałuję ! Dzień minął nam w niezwykle miłej atmosferze, a ja mam dla Was kilka zdjęć z miejsca, do którego zamierzałam się wybrać od dawna. Seven Sisters to grupa klifów na południowym brzegu Anglii. Nie wiem, ile kilometrów ma całość, ale niestety ja weszłam tylko na jeden szczyt ze względu na to, iż dla solenizantki było to zbyt męczące, co w ogóle nikogo nie powinno dziwić. Sama z ledwością łapałam oddech, gdy tam weszłam ! Niewątpliwie jednak zamierzam wybrać się tam jeszcze raz i tym razem zobaczyć całość ! 
Chciałabym Was jeszcze poinformować, że w rubryce po prawej stronie znajdziecie przenośnik do mojego fanpage na facebooku, który dopiero niedawno powstał. Więc jeśli blog Wam się podoba, zapraszam do polubienia strony ! :) 
A ja zaczynam powoli szykować się na swój dwutygodniowy wylot do Polski w piątek ! Jestem niezwykle podekscytowana.
_________________
Heey ! 
Little Alice began to celebrate her birthday about two weeks ago, but today is this special day for her in which she becomes a nine-years. On this occassion her parents took her for family day on the sea and they invite me for it. So I went with them and I don't regret it at all ! Day passed in a pleasant atmosphere and I have for you few photos from place, where I wanted to go for a long time. Seven Sisters is a group of cliffs on the south bank of England. I don't know how long it is, but unfortunately I came just for one high, because for birthdey girl it was tiresome, but no one should be suprised. I barerly caught a breath when I went there ! But certainly I'm going to go there one more time and this time I want to see all of this ! 
I also want to inform you, that on the right side you can find a carrier to my fanpage on facebook, which just recently was created. So if you like my blog, I invite you to like my page ! :)
And I slowly have to start prepare myself for my two weeks in Poland, where I'm going on Friday ! I'm so excited. 

Comments

 1. Magiczne miejsce, plener idealny do zdjęć !Pozdrawiam i zapraszam do siebie ♥ Buziaki!

  ReplyDelete
 2. Naprawdę śliczne miejsce, te mini domki (nie wiem co to) są takie urocze. Dodatkowo te klify są cudne, takie jak z bajki! I to niebieskie morze, aaaaa :D

  Ściskam ciepło, Sunshine

  ReplyDelete
 3. Życzę miło spędzonego czasu w Polsce. ;)
  Śliczne miejsce! :)

  ReplyDelete
 4. Wybrzeże Anglii jest śliczne, ale wybrzeże Szkocji, szczególnie północne (wraz z wysepką Skye) to po prostu coś niesamowitego! Jeśli będziesz miała okazję odwiedzić, to serdecznie polecam!
  Pozdrawiam :*
  Natforart

  ReplyDelete
 5. Jeej cudowne miejsce!! zazdroszczę takich wypadów :)
  Zdjęcia są przecudowne :)
  Pozdrawiam
  dzoanablog.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Lovely post! Maybe we could follow each other on GFC and instagram @djonovic_milica? If yes, follow me and I follow back as soon as I see it.
  Let me know with a comment on my Blog

  http://intonezzee.blogspot.com/

  kisses

  ReplyDelete
 7. Wow! Cudowne miejsce, trafiłam na twojego bloga dopiero teraz i staaarsznie żałuję, przyjemnie się czyta twoje notki ;) Zazdroszczę ci faktu, że mieszkasz w UK!
  W wolnej chwili zapraszam do mnie, mam nadzieję, że mój blog również się tobie spodoba.
  Zapraszam do mnie!

  ReplyDelete
 8. jejku rewelacja! super zdjęcia <3

  ReplyDelete
 9. ale piękne widoki! te klify są niesamowite <3
  zazdroszczę!

  http://dalenadaily.com

  ReplyDelete
 10. Marzy mi się, aby właśnie odwiedzić jakieś klify... Fascynuje mnie ich uroda! Te będą kolejnymi na mojej liście "do odwiedzenia" :)

  patronat.blogspot.com

  ReplyDelete
 11. Widzę, że pogoda dopisywała!
  Te piasek wygląda jak magiczny pył, który spadł z nieba! :D
  Zapraszam na mojego bloga

  ReplyDelete
 12. Zdjęcia przepiękne, ale to miejsce cudowne jest ! :)

  ReplyDelete
 13. Piękne zdjęcia, aż się chcę tam być

  Zapraszam na mojego bloga:http://czarnadzungla.blogspot.com

  ReplyDelete

Post a Comment

Dziękuję za każdy komentarz, naprawdę bardzo motywujecie mnie do dalszego pisania !
Nie zapomnij zostawić linka do swojego bloga, bym mogła się odwdzięczyć !
Na pytania odpowiadam przy Twoim komentarzu. ;)

Chcesz dostawać powiadomienia o nowych postach?

instagram